Sıkça Sorulan Sorular

TÜRKKEP’TE Üç Üst Düzey Atama

TÜRKKEP’TE Üç Üst Düzey Atama

16 Oct 2018

TÜRKKEP YÖNETİMİNE YENİ ATAMALAR

Şirketleri dijitalleştiren Türkiye’nin ilk özel kurumu TÜRKKEP, yönetim kadrosunda yeni görevlendirmelere gitti. Yeni görevlendirmeler kapsamında KEP Ürün ve Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Uğur Ceylan, e-Maliye Ürün ve Hizmet Gruplarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Kürşat Güney getirilirken, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına ise Olgar Ataseven atandı.

KEP, e-Fatura, e-Arşiv ve e-Saklama gibi hizmetler ile şirketleri dijitalleştiren Türkiye’nin öncü kurumu TÜRKKEP’te üç üst düzey atama gerçekleştirildi. Satış ve Operasyondan Sorumlu Uğur Ceylan, bu görevine ek olarak KEP Ürün ve Hizmetleri’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Hali hazırda Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Kürşat Güney, e-Maliye Ürün ve Hizmet Gruplarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. AR-GE Merkezi Direktörü Olgar Ataseven ise bu görevine ek olarak Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığına getirildi.

KEP Ürün ve Hizmetleri Uğur Ceylan’a emanet

Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Ceylan, yüksek lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Kuruluşundan bu yana 6 yıla yakın bir süredir TÜRKKEP bünyesinde çeşitli departmanların kurulması ve yönetilmesinde görev alan Ceylan, Satış ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığının yanında KEP Ürün ve Hizmetleri’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütecek.

e-Maliye Ürün ve Hizmet Gruplarından Sorumlu isim Kürşat Güney oldu

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümü’nden mezun olan Güney, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Bölümü’nden yüksek lisans derecesini aldı. Güney; iş hayatı boyunca teknoloji sektörünün birçok önemli kuruluşunda satış ve pazarlama yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2017 yılı eylül ayında TÜRKKEP’e transfer olan ve genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Güney, yeni dönemde TÜRKKEP e-Maliye Ürün ve Hizmet Gruplarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak.

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Olgar Ataseven atandı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Ataseven, yüksek lisans eğitimini ODTÜ MBA programında tamamladı. İş yaşamına Unilever’de başlayan Ataseven daha sonra farklı halkla ilişkiler şirketlerinde üst düzey yönetici olarak görev yaptı. Ataseven, Türkiye'nin önde gelen markalarına marka, iletişim, marka ve pazarlama danışmanlığı, iletişim danışmanlığı ve/veya etkinlik yönetimi hizmeti verdi.

2017’den bu yana TÜRKKEP bünyesinde yer alan Ataseven, yeni süreçte Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Aynı zamanda girişimci mentoru olan Ataseven, sürdürülebilirlik konusunda çalışmalar yapıyor.